24 Mart 2018 Cumartesi 19:56

Bilgi ve Sipariş Hattı

0212 909 14 74
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme
  • Geri İade Garantisi
  • 256 Bit SSL Sertifikası
0

Alışveriş Sepetiniz

Sepet boş

Kapıda Kontrollü Kargo

Eylül Şifa Kozmetik Oto. Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak uzun süre öncesinden çıkmış olduğumuz yolculuğumuza her geçen gün müşteri portföyümüzü artırarak devam ediyoruz. Bu durum bizim aynı zamanda daha fazla çalışmamıza ve kendimize güvenmemize olanak sağlıyor. Bizim için önemli olan konu her zaman müşterilerimizin sağlığı noktasındadır. Bu nedenle sitemiz üzerinden almış olduğunuz her ürün Eylül Şifa Kozmetik güvencesi altındadır.

Bizler kurulmuş ve hizmet vermeye başladığımız günden bu yana her zaman sizin yanınızda olmayı tercih ettik bu nedenle bizden sipariş ettiğiniz ürünlerinizi en kısa zaman içerisinde size ulaştırmak hedefindeyiz ve bugüne kadarda bunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Müşterilerimizin alım gücünü rahatlatmak adına tüm ürünlerimizde vade farksız 6 taksit imkânı sunuyoruz. Üstelik bunu da gerçekleştirirken 50 TL üzerinde sipariş veren herkese ücretsiz kargo imkânı sağlıyoruz.

Firmamız siz değerli müşterilerimiz için yeni bugüne kadar hiçbir firmanın gerçekleştirmeye cesaret edemediği hizmeti daha yerine getirdi. Bizden almış olduğunuz ürünleri artık kapıda kontrol edebiliyor ve o şekilde teslim alabiliyorsunuz. Ürün istediğiniz bir ürün değilse ürünü kabul etmeme hakkına sahipsiniz. Ya da ürünün size teslimi öncesinde sevkiyat işlemleri sırasında oluşabilecek ezilme ve benzer durumlara karşı geri iade hakkına sahipsiniz.

Bizim için müşterilerimizin güvenini sağlamak her şeyin başında gelir bu nedenle de sorunsuz hizmet politikamız gereği sizler için bir dakika bile düşünmeden bu avantajı sizlere sağladık. Bizim kendimize güven noktasında hiçbir şekilde endişemiz yoktur biz müşterilerimizin bizden talepleri doğrultusunda sektördeki ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz.

 

Eylül Şifa Kozmetik Oto. Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti.


Bu makale 1137 kez okundu.

%100 Orijinal
Ürün Garantisi
TIKLA ARA

BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0212 909 14 74