24 Mart 2018 Cumartesi 19:56

Bilgi ve Sipariş Hattı

0212 909 14 74
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme
  • Geri İade Garantisi
  • 256 Bit SSL Sertifikası
0

Alışveriş Sepetiniz

Sepet boş

Teslimat Şartları

Vitiend.com'da verilen siparişler, anlaşmalı kargo firması ile en geç 3 işgünü içerisinde müşterilerimize gönderilmektedir.

Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.
 

* Kargo paketini teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar;

Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. 

Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Vitiend.com (Eylül Kozmetik) sorumlu değildir.
 

* Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Onaylıyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.
 

* Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız?

Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tutanak ile beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.


Bu makale 4224 kez okundu.

%100 Orijinal
Ürün Garantisi
TIKLA ARA

BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0212 909 14 74