24 Mart 2018 Cumartesi 19:57

Bilgi ve Sipariş Hattı

0212 909 14 74
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme
  • Geri İade Garantisi
  • 256 Bit SSL Sertifikası
0

Alışveriş Sepetiniz

Sepet boş

Vitibiti Krem Nasıl Kullanılır

Vitibiti Krem, kullanımı oldukça kolay olan özel bir üründür. Kullanım esnasında herhangi bir ek desteğe ihtiyaç duymadan, günlük işlerinizi aksatmadan tek başınıza ürünü rahatlıkla uygulamanız mümkündür.

Kullanım Sıklık Önerisi: Ürünü, ilgili bölgede ki sorunun yoğunluğuna bağlı olarak günlük bazda 1 ve/veya 2 sefer uygulamak suretiyle kullanabilirsiniz. Tavsiye edilen genel uygulama sıklığı, gece yatmadan önce ve sabah kalktıktan sonra birer kez uygulanması şeklindedir.

Vitibiti Krem Başlıca Kullanım Önerileri

1) Cildinizin temiz ve kuru olmasına dikkat ediniz. Akabinde, temiz ve kutu olan ilgili bölgeye parmağınızın üst kısmına aldığınız mercimek tanesi büyüklüğünde olan kremi dairesel hareketler ile uygulayınız. Masaj yaparak, bastırmadan uygulamanız önemlidir. Uygulama süreci, genellikle 1 dakika kadar olabilir.

2) Yüz bölgesinde uygulama yapılacak ise, uygulama sonrasında ki temizlik sürecinde harici bir peeling ve/veya tonik kullanımı tavsiye edilir. Temizlik sürecini daha etkili kılacaktır.

Nemlendirmeye ve Rahatlamaya Yardımcıdır

Vitibiti Krem; D-Panthenol, allantoin ve aloe vera içeriklerine sahiptir. Bu içerikler, güneş ve benzeri dış etkenlere karşı cildin korunmasına yardımcı olurlar. Cildin nemlenmesine destek olarak rahatlamasına katkı sağlarlar. Cildiniz, kremi rahatlıkla emecektir. Bu emme süreci sonrasında; A, E ve F vitamin komplekslerine sahip olan Vitibiti Krem, cildin yenilenme süreçlerine de olumlu destek sunar. Böylelikle daha sağlıklı bir cilt yapısı için yardımcı olur.

Paraben İçermeyen Formül

Ürün ömrünü uzatmak adına herhangi bir zararlı kimyasal ve paraben ürün içeriğinde yer almaz. Uzun süreli kullanımlarda olumsuz etkileri gözlemlenen paraben, çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Bu nedenle Vitibiti Krem`de paraben bulunmamaktadır.

Ayrıca Kullanım Tavsiyeleri ve Detayları

1) Ürünün sağlayacağı olumlu desteği elde etmek adına, mutlaka düzenli kullanıma dikkat etmeli; aksatmadan kullanmalısınız.

2) İmkânınız var ise, Enginar, Çörek Otu ve Deve Dikeni gibi ayrıca bitkisel takviyelerde almanız, bu süreçteki olumlu etkilerin artmasına yardımcı olacaktır.

3) Vitibiti Krem kullanımı esnasında ve sürecinde, ayrıca farklı bir bu amaçla sunulmuş destek ürünü, kremi kullanılmaması tavsiye edilir.

4) Beyaz lekelerin tek ve temel bir nedeni yoktur. Bu nedenle bu soruna sahip kimselerde demir, B12 vitamin eksikliği gibi sorunlarda gözlemlenmektedir. Bu tür durumlarda, doktorunuzun da tavsiyelerine uyarak B12 ve demir desteği alınması önerilir.

5) Renk hücreleri için A vitamini büyük önem taşır. Bu nedenle, kullanım süreçlerinde havuç, karpuz ve benzeri A vitamini ağırlıkta meyve-sebze tüketimi olumlu destek sağlayacaktır. Bu noktada kahve, çay ve sigara tüketiminden de mümkün mertebe uzak durulması faydalı olacaktır.

Başlıca Ürün İçeriği Şu Şekildedir: Vazelin, Paraffinium, Liqidium, Aloe Barbadensis, Leaf Juice, Panthenol, Prunus Amygdalus dulcisoil, Olive Oil, Cetyl Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, UREA, Dl-alpha-tocopheryl - Acetate, Calendula Oil, Prime Rose Oil, Allantoin, Titanium Dioxide, Fragrance, Hydrogenated Polydecene, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone...

(*) Ürün etkileri, kullanıcının cilt tipine, yaşına ve çevre koşullarına göre değişkenlik gösterebilir. Bu sayfada yer alan tüm kullanım bilgileri, tavsiye niteliğinde olup; öneri şeklindedir.


Bu makale 12650 kez okundu.

%100 Orijinal
Ürün Garantisi
TIKLA ARA

BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0212 909 14 74