24 Mart 2018 Cumartesi 19:57

Bilgi ve Sipariş Hattı

0212 909 14 74
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme
  • Geri İade Garantisi
  • 256 Bit SSL Sertifikası
0

Alışveriş Sepetiniz

Sepet boş

Sık Sorulan Sorular
+ Vitibiti Krem Nedir ?

Vitibiti Krem, çeşitli iç ve dış etkenler karşısında etkilenen cildinizin rahatlamasına yardımcı olmak adına üretilmiştir. İçerisinde; D-Panthenol, allantoin ve aloe vera gibi önemli unsurları barındırarak, cildin nemlenmesi ve rahatlaması noktasında faydalı olur. Ayrıca, A, E ve F vitamin komplekslerinden oluşan formülü, cildin yenilenmesi hususunda da olumlu etkiler sunar, kullanımı oldukça kolaydır.

+ Vitibiti Krem Nasıl Kullanılır ?

Ürünün temel kullanım tavsiyesi şu şekildedir: Gece yatmadan önce ve sabah kalktıktan sonra, parmağınızın ucuna bir sefer mercimek kadar krem alınız, ilgili alana bastırmadan, masaj yaparak dairesel hareket ile uygulayınız. Tavsiye sıklık, günlük 1 sefer akşam yatmadan önce olacak şeklinde olsa da, yoğunluğa ve kişiye göre bu değişebilir.

Cildiniz, uygulamadan önce mutlaka temiz ve kuru olmalıdır. Uygulama sonrasında ki en az 1 saatlik süreçte hiçbir şekilde harici krem ya da makyaj malzemeleri uygulanmamalıdır.

Not: Kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız tavsiye olunur.

+ Vitibiti Krem Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kullanım/uygulama öncesinde ilgili bölge mutlaka temizlenmelidir. Temizleme aşamalarında peeling ya da tonik kullanımı, daha etkili bir destek sunacaktır. İlgili bölgelerin temizlik ve kuruluma işlemleri bittikten sonra kullanım mühimdir. Ayrıca kullanım esnasında bastırmadan, hafif şekilde masaj yaparak uygulamanız önerilir.

+ Vitibiti Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Vitibiti Krem`in bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanım esnasında herhangi durumla karşılaşılması halinde ise en yakın sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır.

+ Vitibiti Krem İçeriğinde Kortizon Var mıdır?

Ürün, formül ve içerik bakımından hiçbir şekilde KORTİZON İÇERMEMEKTEDİR!

+ Vitibiti Krem`in Etkileri Nelerdir?

Vitibiti Krem, içeriğinde barındırdığı A, E ve F vitamin kompleksleri sayesinde cildin daha sağlıklı olması, kendini yenilemesi hususunda yardımcı etki sunar. Nemlendirici etkileri ile cildin rahatlamasına destek olur.

+ Vitibiti Krem`i Kullanırken Güneşe Çıkabilir miyim?

Güneşe çıkılmadan önce, güneş koruyucu krem kullanılması önerilmektedir. Özellikle 30 ve üstü faktörlere karşı koruma desteği sağlayan güneş kremleri, güneşe karşı ilgili bölgenin korunmasına katkı sağlayacaktır. Bu tarz güneş kremlerinde ki Opak, ZnO ve TiO2 gibi unsurlar güneşe karşı önemli bir koruyucu destek sağlarlar. Ürünü kullandıktan sonraki 1 ilâ1,5 saatlik süre boyunca güneşe çıkılmaması tavsiye olunmaktadır.

+ Vitibiti Krem; Çocuklar, Hamileler ve Yaşlılar Tarafından Kullanılabilir mi?

Vitibiti Krem`i, hamileler ve laktasyon yani doğum sonrası emzirme döneminde olan kadınlar dahil olmak üzere; çocuklar, yaşlılar kullanabilirler. Genel anlamda ürün, paraben içermez ve formülü bakımından her gruba uygun bir yapıya sahiptir. Fakat bu gruptaki kullanıcıların kullanmadan önce doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

+ Vitibiti Krem Kullanırken Vitamin Desteği Alınması Gerekir mi?

İlgili rahatsızlıkların temelinde birçok kez vitamin eksikliği gibi durumlar söz konusu olmaktadır. Bazen beyaz lekeler, aslında farklı sorun ya da vitamin eksikliğine bağlı bir durum olabilmektedir. Haliyle bu tarz durumlara karşı her şekilde vitamin desteği almak her anlamda faydalı olacaktır.

Bu noktada, mutlaka bir dermatoloğa gidilmesi, detaylı analizlerin yapılması ve vücutta eksik olan vitaminlerin saptanarak, doktor/uzman kontrolünde bir süreç işlenmesi ayrıca faydalı olacaktır.

İlgili sorunun en temel nedenlerinden birisi de B12 ve demir vitaminlerinin eksikliği olabilmektedir. Bu süreçte, doktor tavsiyesi ve kontrolü dahilinde B12, demir vitamin desteği de alınması tavsiye olunmaktadır.

+ Vitibiti Kremi Kullanırken Farklı Kremler Kullanabilir miyim?

Vitibiti Krem kullanımı esnasında farklı bir krem kullanımı önerilmemektedir. Mecbur olduğunuz ve kullanımı zorunlu olan kremleriniz var ise, mutlaka doktorunuza danışarak kontrol dâhilinde kullanmanız ve/veya kullanmamanız önerilir.

+ Herkeste Aynı Etkiyi Gösterir mi?

Vitibiti Krem'in, sunduğu ek/yardımcı faydalar her bünyede farklı gözlemlenebilir. Kişinin sahip olduğu sorunun seviyesi, genetik alt yapısı, vitamin oranları, beslenme alışkanlıkları, sigara ve alkol kullanımı gibi birçok detay, destek sürecini etkileyen, farklılıkların oluşmasına neden olan temel detaylardır.

%100 Orijinal
Ürün Garantisi
TIKLA ARA

BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0212 909 14 74